Učitelé

Tato stránka zobrazuje seznam lidí, kteří jsou v kurzu zapsáni (administrátorem systému nebo tvůrcem kurzu) jako "učitelé".

Stránku můžete použít k tomu, abyste každému učiteli přidělili roli, jako například "profesor", "tutor", "asistent" atd. Toto označení se objeví na stránce seznamu kurzů a také v seznamu účastníků kurzu. Pokud nevyplníte nic, bude použito výchozí slovo pro učitele (zadané na stránce nastavení kurzu).

V tomto seznamu můžete také provádět řazení (například přesunout hlavního učitele do čela seznamu). Jednoduše vyberte číslo z menu v sloupci "Pořadí". Po stisknutí tlačítka "Uložit změny" uvidíte nové pořadí.

POZOR: Zvláštní případ nastává, pokud jako pořadí pro určitého učitele vyberete "Skrýt". Učitel se potom NEOBJEVÍ na stránce seznamu kurzů ani v seznamu účastníků kurzu. Bude před studenty skryt (pokud nepošle příspěvek do fóra atd.).

Můžete také zvolit, zda bude mít učitel oprávnění upravovat daný kurz. Učitele bez oprávnění k úpravám lze považovat za konzultanty kurzu. Akce, které konzultanti mohou či nemohou provádět:

  1. nemohou měnit strukturu kurzu,
  2. nemohou zapisovat či vyškrtávat studenty,
  3. mohou známkovat,
  4. mohou pomáhat s činnostmi.
Po přiřazení ke skupině mohou provádět úkony 3 a 4 pouze u dané skupiny.

Rejstřík všech souborů nápovědy
Zobrazit tuto nápovědu v jazyce: English